Premiér Fico je úžasný

Autor: Tomáš Bosák | 16.2.2016 o 17:09 | Karma článku: 16,14 | Prečítané:  12038x

Je úžasný a jedinečný v tom, ako dokáže neustále oblbovať tento národ, vždy sa zbaviť zodpovednosti za čokoľvek a vždy vytiahnuť inú tému, keď ho tlačí topánka.

Matovič je anarchista v politike, svoju politiku postavil na Ficovi a bolo otázkou času, kedy mu Fico úder vráti. No je zbabelé, že premiér zneužíva svoju moc na hľadanie dôkazov a klame, že to tak nie je. Ale nebolo by žiadneho Matoviča, keby nie je podivne zarábajúceho maséra. Ďalšiu kauzu podobnú CT-prístroju v Piešťanoch by Smer pred voľbami niesol ťažko a najmä, keď nitky vedú aj k premiérovi. Preto kauza Matovič, proste poslúžil, aby sa začalo nové a iné divadlo pre ľudí a na maséra sa postupne zabúda.

Premiér úplne náhodne poskytne dotáciu niekoľko tisíc eur práve neziskovke maséra a táto neziskovka vzniká práve kvôli dotácii premiéra a teraz je už v likvidácii. No keď Fico hovorí o bielom koňovi  v prípade Matoviča, na čo a komu potom slúži Kostka? A kde skončili naše peniaze z rezervy premiéra? To už bola silná káva, keď sa v kauze objavilo meno veľkého premiéra, bolo potrebné vytiahnuť zbrane najvyššieho kalibru.

Nuž na Súmračnej si neustále myslia, že na Slovensku všetci žerieme seno. Ich kroky sú stále rovnaké. Keď vypukla kauza Váhostav, Fico hľadal chybu úplne všade, len nie u svojho sponzora Širokého. Teraz pri kauze maséra obvinil opozíciu, že zmluvy boli dielom predošlej vlády, hoci za Ficovej vlády sa veselo podpisujú ďalej. A ak by náhodou kauza Matovič nebola dostatočne úspešná, tak premiér oznamuje úžasný pokles nezamestnanosti a niekoľko dní pred voľbami sa našli zrazu aj ušetrené milióny eur v štátnej pokladnici. No toľko náhod naraz vďaka Súmračnej je až neuveriteľné. Škoda, že tá nezamestnanosť klesá kvôli zmene tabuliek na ministerstve a dotovaným pracovným miestam, ktoré keď štát prestane dotovať, zaniknú.

Len keď už sa máme tu na Slovensku tak úžasne a premiér Fico je tak zodpovedný vo verejných financiách a dokonca máme v štátnej kase prebytok, rád by som sa opýtal nášho vševeda, prečo vyhlásil, že chce meniť zákon o dlhovej brzde, aby si Slovensko mohlo požičiavať viac? Nebude to náhodou preto, že volebná kampaň stála trocha viac, ako mala a kondícia štátu nie je až taká, ako tvrdí vláda? Len aby to nedopadlo tak, ako v roku 2010, keď sa Smer na chvíľu sťahoval z úradu vlády a riadil sa heslom, po mne potopa..

Je zarážajúce, že napriek toľkým kauzám, toľkým škrabancom a spojeniam s oligarchami, sa stále Fico dokáže postaviť pred kamery a kŕmiť tento národ klamstvami, sľubmi a balíčkami. A bude to robiť, kým bude opozícia rovnako slabá ako posledné štyri roky, rozdrobená a bez prirodzeného lídra. Fico len využíva prázdnotu na slovenskej politickej scéne a ružovo to vôbec nevyzerá...Je proste úžasný herec.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Komentár Matúša Krčmárika

Je koniec, Turecko už do Európy nepatrí

Erdogan si neposilnil moc, aby sa jej vzdal.

BRATISLAVA

Výmer dane za byt chodí cez Slovensko.sk. Polovica ľudí ho nečíta

Problém je v nastavení notifikácie.

PLUS

Trojky vznikli náhodou. Experiment zmenil celý basketbal

Hráči trojkový oblúk odmietali.


Už ste čítali?