Vox populi : Zbohom Harabin, dovidenia Paška

Autor: Tomáš Bosák | 26.11.2014 o 19:58 | Karma článku: 15,16 | Prečítané:  13779x

A je čas na ďalších. Životnosť sa kráti viacerým vo vládnom SMERe, ale aj všetkým politikom, ktorých sa dotkol tieň korupcie. Ľudia dali a ešte aj jasne dajú najavo, že korupcie už majú plné zuby a v tomto štáte sa kradne naozaj v excelentnom štýle.

Len somár si musí myslieť, že obchodovanie so schránkovými firmami je čisté. Tieto akože firmičky vznikajú často len deň pred tendrami, dopredu vedia, aké ponuky majú predložiť a v štátnych úradoch, na ministerstvách dopredu vedia, kto vyhrá. Koľko percent týchto akože firmičiek vlastnia toľko známi podnikatelia, finančné skupiny, či dokonca politici. Na námestiach nemusí protestovať 20-tisíc alebo 30-tisíc ľudí pár týždňov. Stačí keď tam bude tri až päťtisíc ľudí, ale vydržia protestovať konštantne, až kým politici nezačnú pociťovať strach pred verejnosťou a uvedomia si, že kradnú a rozdeľujú naše peniaze a nie svoje majetky.

Nie, nebol to Fico, ani SMER, ktorí odpratali Harabina, nebola to rodina, pre ktorú odstúpil Paška. Bola to verejnosť, médiá, ktoré vytlačili prvých dinosaurov, ktorí len sedeli na svojom mieste, poberali plat a to bolo všetko v záujme Slovenska. Harabin po neúspešnej voľbe za člena Súdnej rady definitívne skončil. On síce tvrdí, že prehra bude pre neho znamenať explóziu na oveľa vyššiu funkciu, ale táto posledná prehra akurát tak Harabina exploduje do zabudnutia. Zbohom Harabin. Viac toto meno škoda spomínať.

Pri Paškovi si nedovolím použiť slovo "zbohom". Len "dovidenia". SMER ho možno ešte vytiahne v budúcnosti, stačí, ak bude mať pre stranu hlboko do vrecka. Verím, že sa mýlim a toho fúzkatého "zdravotníka" už vo vysokých štátnych funkciách neuvidíme.

Hlas ľudu má svoju váhu a verím, že keď na námestí vystúpili aj športovci, herci a známe osobnosti, tak pán premiér a jeho partajníci pochopia, že sa nejedná o žiadnych anarchistov a žiadnu balkanizáciu Slovenska, ako to rád tvrdí Fico. Kradnúť sa neprestane, ale je potrebné začať ukazovať na tých, čo kradnú a tí musia verejné funkcie navždy opustiť bez ohľadu na politické tričko. Niekedy je verejná hanba väčším trestom ako stáť pred súdom, ktorý sa aj tak slepo prizerá...Takže len ďalej búšme do nich...Je čas na ďalších... 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

ŠPORT

Hamšík vyrovnal gólový rekord Maradonu v drese Neapola

Marek Hamšík dal za Neapol 115 gólov.

PLUS

Piekol macesy a mal baňu. Jeho slovenská továreň prežila dodnes

Maces kupujú hlavne ľudia s problémami s trávením.


Už ste čítali?