Viete povedať súvislú vetu pani JUDr. Zmajkovičová?

Autor: Tomáš Bosák | 2.11.2014 o 13:36 | Karma článku: 12,70 | Prečítané:  54049x

Nič ma nevie tak vytočiť ako ľudská hlúposť a keď je hlúposť aj na najvyšších postoch v štáte, to je celé zle...Posledné dni, čokoľvek pozerám, čítam, stále len JUDr. Zmajkovičová. Ale čo je najhoršie táto pani nevie odpovedať normálne, súvisle a jasne na jedinú otázku novinárov.

Je síce pekné, že pani Zmajkovičová "žije" na sociálnej sieti, kde má veľa fotografií, ale radi by určite občania tejto krajiny a zároveň aj jej voliči niečo múdre od nej aj počuli. Ja sa teda priznám, že v posledné dni bola Zmajkovičová veľakrát pred novinármi, ale nič zo seba múdre nevypotila.

Zrejme si chcela dať zárez, že niečo vykonala a tak sa rozhodla, že keď ona môže vyzerať ako špajdlička, tak aj naše deti sa budú stravovať zdravo a budú štíhle. S úmyslom poslankyne SMERu by sa dalo súhlasiť, len chýba tomu aj vysvetlenie, ako si pani právnička JUDr. Zmajkovičová dokáže zdôvodniť svoj návrh zákona. Nuž, to by musela vedieť, čo vlastne chce zakázať v školských bufetoch a čo dovoliť. Keď stála pred novinármi, tak len trápne, ako papagáj, opakovala, že sa bude postupovať v medziach zákona...Ach, nie je nič lepšie, ako keď viete, čo robíte...

Pár dní dozadu sa zasa dozviem, že nemocnica v Piešťanoch mohla kúpiť CT prístroj za milión, tak nie, obchod sa zrušil a CT sa kúpi za 1,6 milióna. A kto sedí v dozornej rade nemocnice v Piešťanoch? No predsa Zmajkovičová. A tak sa jej novinári pýtali na podivný obchod CT prístroja a čo naša právnička? Nič, utekala ako strela do auta a nezmohla sa ani len na jej obvyklú vetu, že postupovať je potrebné v medziach zákona. 

Kedy sa už pani JUDr. Zmajkovičová od Vás konečne dočkáme súvislej, plnohodnotnej vety? Kedy?... Je potrebné sa starať nielen o svoj zovňajšok a drahé oblečenie, ale trocha aj popracovať na slovnej zásobe, aby to nebolo pred kamerami len hlúpe koktanie.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

ŠPORT

Legenda Merckx o Saganovi: Súperi mu len nahrávajú

Merckx nevidel na MS poriadne preteky.

BRATISLAVA

Rušiť gymnáziá, prihlasovať ľudí? Kandidáti povedali, čo chcú s Bratislavou

V SME Naživo diskutovali Ftáčnik, Frešo, Droba a Kusý.


Už ste čítali?