Paška, Paška, aspoň sa zbabelo neukrývaj!

Autor: Tomáš Bosák | 24.1.2014 o 19:17 | (upravené 24.1.2014 o 19:36) Karma článku: 32,11 | Prečítané:  5026x

Ani novinári nemôžu byť zákonom chránení, ale Paška útočí skrz novinárov na všetkých občanov tejto krajiny. Arogantne nám odkazuje, že ich nebude nikto kontrolovať.

Nie je to len o slobode pohybu novinárov. Je to o cenzúre informácií, ktoré dostávame my všetci vďaka novinárom. Je choré, keď na rokovanie poslaneckého výboru sa bude musieť ísť v sprievode poverenej osoby a vstup je zakázaný aj do poslaneckého bufetu.

Až doteraz som si myslel, že keď už volíme tých 150 expertov a bohato im platíme ich teplé miestečka, tak aspoň máme právo vidieť, ako nič nerobia, niekedy sa schvastajú, či si jednu vylepia. Teraz už budeme vidieť len pekne uhladených poslancov s pripravenými frázami. Žiadna spontánnosť, žiadne poslanecké zvrátenosti. Nuž som zvedavý, ako bude Paška svojho voliča presviedčať, že zamknúť poslancov v parlamente pred novinármi robí pre jeho dobro.

Ale teraz k pánovi predsedovi parlamentu. O jeho charaktere už nemám nejaké ilúzie, už viackrát presvedčil verejnosť, že je to figúrka, na ktorú sa neoplatí pozerať. Ale vyrušuje ma skôr jeho verejné klamstvo. Pred pár týždňami sa vykrúcal pred novinármi, že nové zámky v parlamente nebudú nikoho obmedzovať. Teraz, keď bublina praskla a Paška odhalil svoju pravú tvár, ani len nemá odvahu zdôvodňovať svoje kroky osobne. Namiesto neho počujem v rádiu a vidím v televízii len jeho lokajov. Zbabelosť je zlá vlastnosť. Ale ako to už býva, čas všetko zahojí, že pán Paška?

Ale predsa sme sa dočkali nejakého zdôvodnenia aspoň od Paškových podriadených. Vraj je to na zlepšenie bezpečnosti a z dôvodu protipožiarnych opatrení...Až by jeden zaplakal...V jednom je Paška naozaj dobrý a to v lacných výhovorkách. Aby nám teda tí poslanci neuhoreli. A ešte by som rád poznal odpoveď na jednu otázku. Koľko toto Paškovo divadlo stálo a z akých peňazí sa to platilo? Vlastne viem, z našich peňazí ako vždy.

Nielen že platíme tých 150 expertov v parlamente, ale ešte im aj zaplatíme, aby sme ich nevideli. Zvrátené.

Paška, Paška, pekne si ma nasr.....nasrdil!!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Elon Musk chce zastaviť zabijacké stroje. Zlyhá

Stovka výskumníkov chce, aby OSN zakázalo umelú inteligenciu v zbraniach. Ich cieľ je ušľachtilý, ale takmer určite nesplniteľný.

DOMOV

Lunter preskočil v prieskume Kotlebu

Voľby v banskobystrickej župe by vyhral Ján Lunter.


Už ste čítali?