Fico ako bezcharakterný chameleón

Autor: Tomáš Bosák | 19.1.2014 o 12:13 | (upravené 19.1.2014 o 12:36) Karma článku: 28,08 | Prečítané:  7120x

Človek sa vekom mení. Počúva inú hudbu, pozrie si možno iný druh filmu, nechodí na zábavy, ale je radšej doma, svoje vnútro ale len ťažko zmení. Náš premiér je aj v tomto smere priekopníkom.

Ono to ani nie je dôležité, či Fico je komunista, sociálny demokrat, katolík alebo prísny ateista. To, že o sebe tvrdí, že bol vychovávaný v silne katolícky orientovanej rodine, potom sa hlási k prísnemu ateizmu a teraz po rokoch si opäť spomenie na katolícke začiatky, vypovedá o charaktere tohto človeka. Kvôli moci, vláde a peniazom je schopný meniť "kabát" ako chameleón. Je mi z toho trocha na blvanie. Tak buď sa modlím alebo neverím v Boha. Buď som stále komunista, lebo som si nevšimol rok 1989 alebo nie som komunista a v KSČ som nezačínal, tak ako to chýba v životopise na stránke Úradu vlády.

Buď teda Fico klamal v 80. rokoch svojich súdruhov alebo klame teraz nás všetkých (opäť raz!!). Ale má to jeden spoločný výsledok. Pre "plné koryto" dokáže urobiť všetko. Ale to, čo vlastne vo svojom vnútri vyznáva náš premiér, ma až tak nezaujíma a predchádzajúce dni ma zaujali úplne udalosti. Mňa zaujíma, či SMER bude naďalej zbabelo zakrývať zlodejinu s emisiami a čo premiér ako kráľ Artuš sľúbil svojim rytierom za "okrúhlym" stolom, keď s nimi slávnostne obedoval. Keby nerozdával peniaze a dotácie, tak minimálne polovica ľudí na ten obed ani nepríde. A zaujíma ma najmä, ako bude vyzerať štátna pokladňa po prezidentských voľbách a ako ju budeme musieť zasa zachraňovať my všetci a nie len 12 % obyvateľov, ako to s obľubou tvrdí náš premiér. To ma najmä zaujíma.

Ale aby som nekrivdil len premiérovi, podobných chameleónov by sme v našej politike určite našli oveľa viac, lenže tento druh Ficochameleóna je jedinečný tým, že už pár rokov riadi našu krajinu a nejaký ten rok ešte bude a to je jedno v akej funkcii. A určite sa dočkáme najbližšie týždne ešte poriadne veľa zváteností a zmien premiérovho tajomného vnútra....

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Málo tu oslavujeme to dobro, čo na Slovensku bolo, je a bude

Možno to zle vidím; možno Slovákom budú tieto slová znieť trochu pateticky alebo prehnane.

KOMENTÁRE

SNS neodíde. Nikto na ňu nečaká

V prípade predčasných volieb by sa SNS nemuselo dostať do vlády.


Už ste čítali?