Pravdovravný Kaliňák vs. neviditeľný Čižnár

Autor: Tomáš Bosák | 7.10.2013 o 17:02 | (upravené 7.10.2013 o 17:27) Karma článku: 22,70 | Prečítané:  1230x

Jedna vec sa musí Čižnárovi nechať. Vie sa urobiť neviditeľným, na rozdiel od svojho predchodcu Trnku. Problémom ale je, že aj jeho výsledky sú zatiaľ neviditeľné a nulové.

Niekto bude možno namietať, že Čižnár mal zatiaľ príliš málo času, aby pohol s nejakou kauzou. Čas na personálne zmeny sa ale na generálnej prokuratúre našli. Len pred pár dňami uzrela svetlo sveta informácia, že voľné miesto námestníka pre netrestný úsek na Bratislavskej krajskej prokuratúre vraj získala pani Šufliarska, manželka Petra Šufliarskeho, pravej ruky Čižnára. A opäť sa dostávame k prípadu podobnému ako u Jahnátka. Rodinkárstvo na Slovensku kvitne...  

A ten spomínaný pán Šufliarsky má údajne blízko k predchádzajúcemu generálnemu prokurátorovi Trnkovi. Potom vyznievajú všetky podnety na Trnku minimálne komicky a Trnku si na prokuratúre naďalej obracajú v zlatých rukavičkách. Pre Glance House Trnkovi nič nehrozí. A to disciplinárne stíhanie? No nanajvýš tak pokarhanie v kruhu blízkych prokurátorov.

A nedá mi nepristaviť sa pri najznámejšej kauze, našej Gorile. Tak pán Kaliňák za posledný rok a pol niekoľkokrát ubezpečoval, že vyšetrovanie v prípade Gorila sa pohlo dopredu. Nuž, naozaj mal pán minister Kaliňák pravdu. Vyšetrovanie sa pohlo...Vyšetrovanie vo veci vydierania súvisiaceho s privatizáciou letiska v Bratislave je pozastavené, rovnako sa pozastaví vyšetrovanie v prípade kupovania hlasov poslancov pri hlasovaní o tzv. Zajacových zdravotníckych zákonoch. Ešte pár podobných krokov vyšetrovateľov a Kaliňák môže slávnostne ohlásiť ukončenie kauzy Gorila. Výsledok? Očakávaný....Nulový. 

Potom sa pýtam, aký je rozdiel medzi pánmi Trnkom, Čižnárom, či Harabinom. Vlastne je to zlá otázka. Správne položená otázka je, čo majú títo páni spoločné?

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Málo tu oslavujeme to dobro, čo na Slovensku bolo, je a bude

Možno to zle vidím; možno Slovákom budú tieto slová znieť trochu pateticky alebo prehnane.

KOMENTÁRE

SNS neodíde. Nikto na ňu nečaká

V prípade predčasných volieb by sa SNS nemuselo dostať do vlády.


Už ste čítali?