Vysmiaty Jahnátek a podráždená Zvolenská

Autor: Tomáš Bosák | 2.10.2013 o 19:45 | (upravené 2.10.2013 o 20:09) Karma článku: 21,07 | Prečítané:  1360x

Na ministerstve pôdohospodárstva usilovne hľadajú triedneho nepriateľa a na ministerstve zdravotníctva nepríjemne zazerajú na zdravotné sestry. Vraj konajú neférovo.

Počuť z úst politika, že sa mu nepáči, ak ľudia konajú neférovo, je zvláštne. Lebo politici sa zachovajú férovo akurát tak 24 hodín pred voľbami, keď rozdajú na mítingoch klobásu a pivo v plastových pohároch. Pani Zvolenská má zrejme krátku pamäť. Bol to celý SMER, ktorý podporil v opozícii počas hlasovania v parlamente zvýšenie platov pre zdravotné sestry. Teraz hádže vinu len na predošlú vládu, ktorá pripravila nepoužiteľný zákon a nemala vraj peniaze na vyššie platy. Ale aj SMER hlasoval vtedy rovnako ako pravica.

Všetci politici vtedy chválili zdravotné sestry, ako sa správne zachovali, keď na rozdiel od lekárov rokovali a nevyšli do ulíc. No politici ich podviedli a tak teraz protestujú, čo je ich jediná možnosť. Vlastne ešte máju možnosť zachovať sa rovnako ako lekári a prestať pracovať. Zvolenská vyzerala na tlačovke, ako keby práve prehltla poriadne kyslý citrón. V očiach jej sršal hnev, že ako si to tie úbohé zdravotné sestry dovolili. Na Slovensku podporuje štrajk vždy len opozícia, politici sa chcú vždy len priživiť na problémoch druhých. Takže pocit Zvolenskej o neférovom konaní by mal byť pre zdravotné sestry úplne nepodstatný. Zvolenská už toho nezvládla dosť. Najprv zoštátnenie súkromných zdravotných poisťovní (chvalabohu), potom prípad záchranárskych vrtulníkov a teraz zdravotné sestry. Zvolenská je proste len nervózna z vlastnej slabosti.

Jahnátek to je iná kapitola. Ten si poprihrával vďaka interným výberovým konaniam blízkych ľudí a teraz hľadá nepriateľa, ktorý to na neho "našil". Nuž, pán Jahnátek bude zbytočne zdôvodňovať, či neter a synovec sú príbuzní v priamom rode alebo nie. Jednoducho pochybil a tým je to vybavené. Ale vďaka našim skvelým zákonom sa teraz bude oháňať pred kamerami, že on zákon neporušil. No to je bohužiaľ pravda, Jahnátek naozaj zákon neporušil. Môže sa teda veselo uškŕňať, ako mu akurát tak všetci môžeme...A možno mu ešte Fico na konci roka udelí aj medailu a titul "národovec roka". Veď myslel na svoju rodnú dedinku, poskytol istoty a zachoval sa predsa absolútne sociálne..a na Slovensku štandardne. Aj vďaka tomu máme na Slovensku poriadnu politickú žumpu. 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Elon Musk chce zastaviť zabijacké stroje. Zlyhá

Stovka výskumníkov chce, aby OSN zakázalo umelú inteligenciu v zbraniach. Ich cieľ je ušľachtilý, ale takmer určite nesplniteľný.

DOMOV

Lunter preskočil v prieskume Kotlebu

Voľby v banskobystrickej župe by vyhral Ján Lunter.


Už ste čítali?