Gratulujem, pán Harabin!!

Autor: Tomáš Bosák | 5.9.2013 o 16:07 | (upravené 5.9.2013 o 16:25) Karma článku: 30,12 | Prečítané:  2979x

Harabin kritizuje s veľkou obľubou sudcov Ústavného súdu, rieši disciplinárne konania a tvrdí, že niektoré ich rozhodnutia ohrozujú právny stav na Slovensku. Čo keby sa pán Harabin radšej pozrel do vlastných radov a poupratoval tú špinu.

Keď prichádzal Sadiki na Slovensko s veľkou pompou s putami na rukách, asi minimálne polovica Slovenska si povedala, že ten je o chvíľu na slobode. No ešte k tomu neprišlo, ale to, že Krajský súd v Prešove zrušil právoplatný rozsudok, ktorým bol Sadiki odsúdený na 22 rokov, je začiatok jeho prepustenia. Samozrejme zdôvodnenie sudcu je, že Sadiki bol odsúdený v neprítomnosti a objavili sa procesné chyby.

Takže len tak pripomeniem pánovi Harabinovi, že ak Ústavný súd podľa neho ohrozuje právny stav na Slovensku, tak niektorí páni sudcovia ohrozujú minimálne bezepečnosť ľudí na Slovensku. Lebo raz prepustia pre procesné chyby nejakého "sýkorovcu", raz "piťovca" a teraz pripravujú cestu Sadikimu.  Tvrdiť, že Sadiki nevedel o stíhaní, je fakt ukrutne nechutný vtip Krajského súdu v Prešove. Ďalšia rana spravodlivosti na Slovensku. Ale táto krajina si už zvykla na podobné rany našej justície.

Všetká česť slušným sudcom, ktorý si vzorne plnia svoje úlohy. Ale pán Harabin by sa okrem bozkávania s Ficom, žalovania pol Slovenska a brblania na Ústavný súd mohol viac zaoberať škandalóznymi sudcami vo svojom košiari. A pri tých všetkých pochybeniach súdov ma ešte viac šokovala informácia, že máme najviac sudcov v histórii Slovenska. Napriek tomu, že podľa Európskej únie patríme ku krajinám s najväčším počtom sudcov.

Už sme raz tak viezli na Slovensko v žiari reflektorov Lexu a potom sme ho slávnostne prepustili. Teraz môže niečo podobné Slovensku vyparatiť Sadiki. Ale všetci sú spokojní. Borec počúva, Fico chváli, Harabin žaluje a jeho vraj známy sa usmieva v cele. A o chvíľu sa bude usmievať na slobode.

Gratulujem Vám, pán Harabin. Justíciu máte pevne pod palcom. To sa musí nechať.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Čo by nasledovalo, ak by súd rozpustil Kotlebovu ĽSNS?

Poslanci ĽSNS by o svoj mandát neprišli. Ich stranícka kasa by sa však zrejme vyprázdnila

DOMOV

Generálny prokurátor navrhol zrušiť Kotlebovu stranu

Najvyšší súd obdržal podnet na rozpustenie ĽSNS.

KOMENTÁRE

Podnet proti Kotlebovi? Krok, ktorý musel prísť

Návrh na zrušenie je normálnou obrannou reakciou spoločnosti.


Už ste čítali?