Neskutočný smrad na ministerstve obrany

Autor: Tomáš Bosák | 25.5.2013 o 9:27 | (upravené 25.5.2013 o 9:47) Karma článku: 19,31 | Prečítané:  209x

Najprv Glváč o ničom nevedel, sľuboval dôkladné vyšetrenie kauzy...Ubehli štyri, opakujem štyri dni a podľa Glváča a SMERu ide len o mediálnu kauzu, o kačicu. Takto sa vyšetrovalo pred 60 rokmi, už len zvolať tribunál a vyniesť rozsudok.

To nie je kauza ako Gorila, že sa objavil spis, ku ktorému sa nikto nehlási a každý si môže tvrdiť, že je to podfuk. Kauza tunelovanie vojenského spravodajstva je o konkrétnych ľuďoch. Nie je to o Galkovi, ktorý vrieska do médií, ide o ľudí, ktorí chcú vypovedať a občania na Slovensku aj uvidia ich tváre. Ak by to bola naozaj len mediálna kačica, riskovali by títo ľudia súdne žaloby? To si asi v SMERe neuvedomujú.

Glváč prelúskal celú kauzu za úbohé 4 dni. Tam nešlo o oboznámenie sa s materiálmi, išlo len a len o naťahovanie času a vymyslenie si, ako všetko pozametať pod koberec. Glváč niekedy pôsobí ako šaško. Aj piatok na tlačovej konferencii. Svoju dopredu pripravenú reč predniesol, ale keď ho novinári zaskočili otázkami o najnovších fotkách z dovolenky v Benine v roku 2011, ušiel s trápnym tvrdením, že on nič nevidel.

Takže pán Skuhra, ktorý má všetko vyšetriť, hoci je hlavný aktér celej kauzy a jeho kamarát Šebo, títo dvaja páni, čistí ako porcelán, sa v roku 2011 bavili v Benine u Georgesa Gansého. Tento človek je blízky Slotovi, práve bývalý šéf národniarov si užíval jeho majetok do sýtosti. Zaujímavá zhoda náhod, že práve tento človek sa tak skvele pozná aj so Skuhrom a Šebom. Lebo podľa fotografií nešlo len tak o náhodné stretnutie.

Takže ak podľa Glváča zverejnenie celej kauzy ohrozilo život príslušníkov vojenského spravodajstva, tak podľa mňa zverejnenie celej kauzy ohrozilo najmä kredit SMERu a samotného Glváča. Lebo tak dlho sa snažili všetko dusiť pod pokrievkou, až im to vyvrelo na povrch. Ale stále nerozumiem prečo v SMERe tak úpenlivo kryjú Skuhru a Šeba....Len ak by ešte existovali aj iné fotky, kde sa zabávajú aj známejšie tváre. Možno sa nechodí zadarmo dovolenkovať len do Čiernej Hory, ale už aj do Beninu.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Málo tu oslavujeme to dobro, čo na Slovensku bolo, je a bude

Možno to zle vidím; možno Slovákom budú tieto slová znieť trochu pateticky alebo prehnane.

KOMENTÁRE

SNS neodíde. Nikto na ňu nečaká

V prípade predčasných volieb by sa SNS nemuselo dostať do vlády.


Už ste čítali?