Pán premiér, všetci si zaslúžime medailu

Autor: Tomáš Bosák | 28.2.2013 o 16:16 | (upravené 28.2.2013 o 16:46) Karma článku: 31,92 | Prečítané:  2707x

Keď si vy pán premiér zaslúžite medailu za roky života so svojou manželkou, tak my občania si zaslúžime medailu za roky strávené s Vami. A za to utrpenie by sme si zaslúžili niekoľkokarátovú medailu.

Imagemaker Fica sa naozaj činí. Najprv náhodná stávka s klikujúcimi vojakmi a teraz každoročné oslavy MDŽ v kultúrnych domoch. Naženú sa babky demokratky do veľkých sál, presne tie isté ako za Mečiara a veselo sa oslavuje. Zaspieva Stašák, moderuje Nikodým a politici Smeru sa uvolnia. Až tak, že pán Fico vyhlásil, že by si udelil medailu za tie roky rokúce stravené so svojou manželkou. Ja som s Vami pán premér len 5 rokov, toľko už vládnete spolu s prvou Vašou epizódou v rokoch 2006 až 2010. 5 rokov plných sľubov a potom prázdnej pokladnice.

Najprv ste sa nemohli za nič na svete dostať do vlády a tak ste sa chytili čertovskej šance a uzavreli ste pakt s Mečiarom a Slotom. Dopredu odsúdené na tragédiu. Neskúsene ste viedli túto krajinu a popri Vás si Vaši vládni parťáci veselo ryžovali na spôsob predaja emisií, či nástenkového tendra. Ale nejakú daň za možnoť vládnuť bolo treba podstúpiť. A po štyroch rokoch vládnutia ste nám zanechali síce vysoký hospodársky rast, ako ste s radosťou vyhlasovali, ale aj prázdnu pokladnicu. Tie červené čísla potom musel hasiť podľa Vás ten pravicový zlepenec, ktorý sa potopil sám a Vy ste opäť minulý rok zlízali smotanu.

A teraz ste už nepotrebovali žiadnych príživníkov do vlády. Lenže páni v Bruseli nám nastavili nejaké pravidlá a tak, aby Vám a Vaším sponorom neostali len pomyje, tak nás veselo týrate svojimi sladkými rečami a najmä svojimi skutkami. Skúste tak do kulturákov nahnať tých, čo stratili prácu kvôli Vašemu vybúreniu sa na zákonníku práce, či tých, ktorí musia robiť teraz na čierno, lebo na dohodu ich už nikto nezamestná. Alebo zavolajte ľudí, ktorí si s chuťou šetrili peniaze na dôchodok a Vy ste im ho do budúcna okresali. Veď v roku 2008 ste vyhlásili, že kríza sa nás nijako nedotkne, tak čo stále omieľate kríza, kríza, kríza. Za všetko zrazu môže kríza.

A to je len päť rokov vládnutia, ale koľko rokov nás už otravujete v médiách. Každý deň hľadanie verejného nepriateľa štátu a hádzanie viny a špiny na iných. Myslím si, že my občania tejto krajiny by sme si zaslúžili tiež medailu za život s Vami. A ten sa bohužiaľ ešte nekončí. Ešte nám vystavíte ďalší účet na konci tohto volebného obdobia.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Málo tu oslavujeme to dobro, čo na Slovensku bolo, je a bude

Možno to zle vidím; možno Slovákom budú tieto slová znieť trochu pateticky alebo prehnane.

KOMENTÁRE

SNS neodíde. Nikto na ňu nečaká

V prípade predčasných volieb by sa SNS nemuselo dostať do vlády.


Už ste čítali?