Prezidenta držte v domácom väzení!!

Autor: Tomáš Bosák | 29.11.2012 o 15:09 | (upravené 29.11.2012 o 15:22) Karma článku: 33,35 | Prečítané:  3155x

Čo cesta to trapas, čo veta, to perla. Nech už je rok 2014 a máme nového prezidenta alebo odkaz pre ministerstvo zahraničia : držte ho v domácom väzení. Nech si na Slovensku tliape čo chce, ale nech nám nerobí hanbuv zahraničí.

Hovorca prezidenta Trubač argumentuje, že médiá len vytrhli prezidentove slová z kontextu. No treba podotknúť, že naše médiá len prevzali správu z médií v Bosne a Hercegovine. Tam nemajú dôvod bezhlavo útočiť na prezidenta, nepoznajú jeho slabiny, takže žiadne spiknutie. Prezident opäť pochybil.

V jeho prípade to nie je náhoda. A dôvod? Keby je to nejaký druh sklerózy, ešte by sa to dalo ospravedlniť, ale ňou náš prezident netrpí, tak čím potom? No jedine neaktuálnosťou a neznalosťou pomerov vo svete. Nielen prejavy by mu mali písať jeho poradcovia, ale každé slovo by mu mali nadiktovať.

Rozdelenie, ktoré načrtol pán prezident vo svojej slávnej vete, by pre Bosnu a Hercegovinu de facto znamenalo ukončenie mieru, porušenie ústavy a možno ďalší vojenský konflikt. Niečo podobné, akokeby na návšteve Maďarska vyhlásil, že Uhorsko neexistovalo alebo že Benešove dekréty by Maďari mali uznať zákonom. Každá krajina má svoje citlivé miesto v histórii a náš politológ v prezidentskom kresle ho pre nás objavil v Bosne a Hercegovine.

Jemne povedané, domáce väzenie by bolo vhodné do jari 2014, dajte mu len pero do ruky a nech podpisuje naše zákony. Do zahraničia ho netreba vpúšťať, na fujare si môže zahrať aj doma a perliť môže aj manželke. Tá si aspoň za tie roky zvykla.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?