Koho reprezentuje Martin Poliačik?

Autor: Tomáš Bosák | 30.10.2012 o 19:57 | (upravené 30.10.2012 o 20:24) Karma článku: 10,89 | Prečítané:  301x

Poliačik je zvláštny exemplár v poslaneckej lavici. Boli sme zvyknutí na zabávačov typu Slota, Mečiar, Csáky. Veľa narozprávali, no nikto ich nebral vážne. No Poliačik vystupuje ako kultivovaný poslanec alebo aspoň sa tak snaží vystupovať. No jeho reči sú vážne a urážajúce väčšinu Slovenska. Najprv urazí rodiny, kde si prežili peklo kvôli drogovo závislým členom a teraz urazí všetkých kresťanov v krajine. Čo tým sleduje?

Ak sa Poliačik len snaží zaujať, chápem, inak ako perliť to už nejde. A ako jeden z tých bezvýznamných poslancov, ani inak nemá ako zaujať pozornosť médií. Ak je naozaj serióznym poslancom a naozaj verí tomu, čo prezentuje, tak je to nebezpečné a smutné. Horšie ako keby len trepal čo ho napadne. Zároveň je to memento pre jeho voličov a aj pre jeho stranu. A nie prvé. Koho svojimi názormi prezentuje? Svojich voličov, stranu SAS? Silno pochybujem, skôr ide o človeka, ktorý žije v nejakej bubline, liberálnej bubline.

Prezentovať heroín ako niečo, čo samo o sebe neškodí a nepriamo svojimi výrokmi podporovať drogovo závislých ľudí, banalizovať drogy, je hanebné a nechutné u poslanca tejto krajiny. Ako sa majú cítiť ľudia, ktorí vo vlastných domácnostiach bojujú s drogovo závislými osobami? Veď to bol nemiestny žart. No Poliačik asi nemá sebareflexiu a pokračuje v trepaní a urážaní. 

A teraz vyhlásenie, že Ježiš Kristus by tiež podporil registrované partnerstvá. Pre človeka, ateistu môže byť osoba Ježiša osobou ako každou inou. No napriek tomu osobu Ježiša nerešpektujú vo svete len kresťania, ale aj iné náboženstvá, dokonca aj ateisti. Cirkev sa síce prezentuje, že treba vypočuť každého a pomôcť každému, ale zároveň vehementne vystupuje proti registrovaným partnerstvám, ako niečo, čo odporuje samej podstate života. Poliačik je ale slovný bandita, ktorý si ústa otvorí bez akéhokoľvek rešpektu a urazí takmer celú krajinu.

V demokracii môže každý vyjadriť svoj názor, ale Poliačik už nie je obyčajný človek, ktorý si môže čokoľvek povedať, či užívať si drogové excesy. Je zvoleným poslancom a mal by reprezentovať svoju krajinu a nie jej robiť hanbu. Drogy, Ježiš Kristus, čo bude nabudúce? Aký rozumový výpadok postihne nášho poslanca? A hlavne koho zasa urazí?  

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

ŠPORT

Legenda Merckx o Saganovi: Súperi mu len nahrávajú

Merckx nevidel na MS poriadne preteky.

BRATISLAVA

Rušiť gymnáziá, prihlasovať ľudí? Kandidáti povedali, čo chcú s Bratislavou

V SME Naživo diskutovali Ftáčnik, Frešo, Droba a Kusý.


Už ste čítali?