Ficov "korupčný" výsmech

Autor: Tomáš Bosák | 26.6.2014 o 9:49 | Karma článku: 20,88 | Prečítané:  3460x

Ficov obľúbený ťah. Tresnúť niečo do médií a potom skryť hlavu do piesku. Ani by ma nenapadlo ohlasovať korupciu človeku, ktorý ju zároveň verejne zľahčuje a vo svojej blízkosti popiera.

Keď premiér krajiny verejne zľahčuje situáciu s korupciou vo vlastnej krajine, je to smutné a na zamyslenie. Nikto mu nič nehlási, hoci jeho telefónne číslo je známe. Nuž pán premiér akosi asi pozabudol, že korupcia, podplácanie, to je trestný čin a má sa nahlasovať polícii a nie premiérovi krajiny. Ten by nerobil nič iné, len 24 hodín denne a 7 dní v týždni dvíhal telefón. 

Nuž, pán premiér Fico, vy nemusíte každý deň dávať "všimné" lekárom na Slovensku, mastiť vrecká úradníkom, aby odklepli eurofondy, či vybavili stavebné povolenia. To sú problémy občanov, ktoré vy nezažívate a neviete o čom je reč. 

Keď podnikatelia plačú, že pri verejných obstarávaniach sa korumpuje vo veľkom štýle, je to ich skúsenosť, skúsenosť, ktorá u Vás pán Fico ako u politika, ktorý je za vodou, absentuje. Ponúknuť svoje telefónne číslo na boj proti korupcii, lebo o žiadnej ste nepočuli, to je výsmech. Výsmech všetkým občanom a len ďalšia Vaša mediálna demagógia. Fuj, hnus...

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Všade sú míny, dávajte pozor, kam šliapete. Oslobodzovanie Mosulu potrvá

Islamský štát nemá veľkú šancu ubrániť svoje najväčšie mesto. Zároveň nemá kam ujsť a civilistov berie ako rukojemníkov.

EKONOMIKA

Rumuni aj Bulhari sú na tom s dôchodkami lepšie ako Slováci

Oveľa lepšie vyhliadky má Česko, Poľsko, Maďarsko, Rumunsko a Bulharsko.

KOMENTÁRE

Dráždenie čínskeho draka

Donald Trump si už stihol pohnevať Peking. Zrejme to nebolo nedorozumenie.


Už ste čítali?