Kádrový posudok podpisuje Paška

Autor: Tomáš Bosák | 2.3.2014 o 15:28 | (upravené 2.3.2014 o 15:45) Karma článku: 29,34 | Prečítané:  3353x

Je úplne jasné už niekoľko mesiacov, že predseda NKÚ sa bude vyberať len so súhlasom SMERu. Mňa viac zaujalo, že predseda parlamentu Paška rozpráva o dôveryhodnosti a odbornosti. Práve takýto človek.

Napriek všetkým tým kecom, že post predsedu NKÚ patrí opozícii, je nad slnko jasné, že SMERu vyhovuje terajší presluhujúci predseda a teda status quo. To už je ale otrepaná rozprávka a pochopili ju postupne aj v opozícii. A voľba predsedu NKÚ je v úzadí. Preto ma vôbec neprekvapilo, ani nepohoršilo, že Paška nezaradil voľbu predsedu NKÚ ani na marcovú schôdzu parlamentu. Mne stačilo pár teplých slov Pašku, ako má vyzerať správny kádrový posudok podľa predsedu parlamentu.

"Musí to byť človek, ktorý má predpoklady, človek dôveryhodný aj z politického aj odborného hľadiska". Ak bude kandidát spĺňať tieto predpoklady, tak ho SMER podľa slov Pašku podporí. Nuž vyzerá to tak, že opozícia by mala navrhnúť nejakého člena vládnej strany, aby dokonale spĺňal Paškov kádrový posudok. Len keby sa súdruh Paška pozrel do vlastných radov. Či taký pán Jahnátek spĺňa odbornú spôsobilosť vo svojom úrade a či samotný Paška je ešte dôveryhodný pre nejakých občanov Slovenska okrem svojich niektorých zaslepených voličov.

Paška vyznieva ako keby všetkému rozumel, už bol na krátky čas grafológom, keď riešil Procházkov podpis, zámočníkom, keď obhajoval nový ochranný systém v parlamente, zdravotníckym manažérom je stále, kachličkárom a najnovšie už dohliada aj na kádrové posudky. Je to človek naozaj spôsobilý zrejme na všetko v tejto republike, človek dokonalý, z ktorého slov ma vždy tlačí v žalúdku... 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Všade sú míny, dávajte pozor, kam šliapete. Oslobodzovanie Mosulu potrvá

Islamský štát nemá veľkú šancu ubrániť svoje najväčšie mesto. Zároveň nemá kam ujsť a civilistov berie ako rukojemníkov.

EKONOMIKA

Rumuni aj Bulhari sú na tom s dôchodkami lepšie ako Slováci

Oveľa lepšie vyhliadky má Česko, Poľsko, Maďarsko, Rumunsko a Bulharsko.

KOMENTÁRE

Dráždenie čínskeho draka

Donald Trump si už stihol pohnevať Peking. Zrejme to nebolo nedorozumenie.


Už ste čítali?