Grafológ, zámočník...proste kráľ Paška

Autor: Tomáš Bosák | 12.12.2013 o 17:04 | (upravené 12.12.2013 o 17:20) Karma článku: 31,51 | Prečítané:  4321x

Všade bol, všetko ovláda a všetkému rozumie. Len jeho názor je ten správny a pravdivý. To je náš predseda parlamentu Pavol Paška. 

Paška si zrejme pomýlil riadenie parlamentu s riadením firmy. Čudujem sa, že SMER ešte nezmenil rokovací poriadok, tak aby o všetkom podstatnom rozhodoval v parlamente len pán predseda parlamentu. Lebo akonáhle sa v parlamente objaví návrh, ktorý Paškovi nepasuje, pán predseda predstupuje pred novinárov a z očí mu šľahá oheň a síra.

Paška musí mať naozaj verných pobočníkov, keď si dal tú námahu, aby za každú cenu našiel niečo, prečo by nemal zvolať mimoriadnu schôdzu parlamentu k nebankovkám. Tentoraz to schytal Procházka a dostal od pána predsedu aj riadny výklad ako má grafologicky vyzerať podpis a kde má byť umiestnený. Škoda, že pán Paška nedoštudoval grafológiu aj skôr, keď Rafaj podpisoval veselo Slotu v parlamente....a hoci nakoniec predsa Paška zvolal mimoriadnu schôdzu k nebankovkám, už avizuje, že SMER ju zrejme zablokuje, aby nedošlo k zneužívaniu citlivej témy. Empatický Paška, to je celý on. Ako keď tvrdil, že parlament nie je fabrika...

Ale to nie je jediné, čím sa Paška "preslávil" tento týždeň. Svetlo sveta uzrela správa, že v parlamente montujú na viacerých miestach nové elektronické zámky. Nuž, niekomu zrejme veľmi prekážalo, že jeho červený nos a  červené líce sa objavilo vo večerných správach...Nazdravie aj naďalej.

Paška už nie je to, čo býval. Už to nie je len kachličkár, už je to aj grafológ a zámočník. Je to proste kráľ. Zvláda a ovláda všetko. Tak aj ten parlament vyzerá...

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Slovenskí žiaci sa prepadli ešte hlbšie

Výsledky slovenských školákov v testovaní PISA dlhodobo klesajú.

KOMENTÁRE

Hlúpneme. Kto a kedy to zastaví?

Výprask by si zaslúžili tí, ktorí zodpovedajú za nízku úroveň školstva.


Už ste čítali?