Paškova "fabrika"

Autor: Tomáš Bosák | 22.9.2013 o 17:19 | (upravené 22.9.2013 o 17:36) Karma článku: 27,61 | Prečítané:  2691x

Paška už dávno nie je tým kachličkárom z novembrovej revolúcie, či šoférom po ukončení strednej školy. Je predsedom parlamentu, ale jeho správanie je často len arogantné a výroky hlúpe.

Paška znáša kritiku len veľmi ťažko, ale podobných "kúskov" sa nájde v parlamente a vo vláde viac. No kryť kolegov, ktorí sa stále iba údajne poflakovali po národnej rade pripití, je silná káva. Veď práve parlament rokoval a poslanci boli v práci. Ako povedal Paška, parlament nie je fabrika, kde poslanci ráno o 6 prídu a pichnú si. To je pravda, lebo taký robotník si ráno zodpovedne "pichne" svoj príchod, zodpovedne si odrobí svoju smenu a idem domov. Kvapka alkoholu by ho stála robotu a čakala by ho návšteva úradu práce. V parlamente je to inak. Paška svojimi slovami jasne deklaroval, že poslancov kontrolovať nikto nebude a je len na nich, či si vypijú alebo nie. Veď oni sú naši páni a my ich nemáme prečo kritizovať.

Aj Dzurinda v minulosti vyhlásil, že v noci parlament nemá pracovať, lebo v noci pracujú len zlodeji. Nuž tak zlodejmi sú potom všetci policajti, hasiči, lekári, taxikári, pekári a ďalší, ktorí zabezpečujú chod krajiny aj v noci. Keď si Dzurinda svoju chybu vtedy uvedomil, ospravedlnil sa. Aj teraz sa Paška pod tlakom médií ospravedlnil. Jeho ironický úsmev do kamery, že ľutuje ak sa niekoho náhodou nebodaj dotkol, hovorí za všetko. Ospravedlnil sa len za svoj výrok, ktorý aj tak zopakuje v súkromí. Za správanie svojich poslancov sa neospravedlnil a tak aj na ďalšej nočnej schôdzi sa môžu poslanci veselo nalievať. A to bez ohľadu, k akému politickému táboru patria. Jednoducho oni sú viac ako my všetci. Len týždeň pred voľbami sa budú báť o svoje zadky, vtedy nám ponúknu nejakú klobásu, či pivo zadarmo a budú dúfať, že im opäť na štyri roky doprajeme orgie v parlamente.

Hrušovský hovorí o politickom správaní ako o žumpe. No tá žumpa je tu už niekoľko rokov, nezjavila sa len posledný rok.

Naozaj súhlasím s Paškom, parlament nie je fabrika. To je oveľa horšie ako fabrika...jeden veľký bordel..Fabrika má aspoň svoje pravidlá a poriadok. 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Urážky, samochvála a bez plánu. Kam dovedie USA trumpizmus

Medzi republikánmi po týchto voľbách už neplatí konsenzus z Reaganovej éry, že strana by mala byť konzervatívna.

DOMOV

Kardiochirurg Fischer nemôže robiť ani len sanitára

K povolaniu sa bude môcť vrátiť najskôr po dvoch rokoch.

KOMENTÁRE

Štartuje nová éra Ameriky, Trump sa stáva prezidentom

Časť sveta sa bude s obavami prizerať, ako napĺňa volebný slogan.


Už ste čítali?