Čaplovičovo besnenie nemá konca

Autor: Tomáš Bosák | 22.3.2013 o 17:50 | (upravené 22.3.2013 o 18:05) Karma článku: 28,70 | Prečítané:  3676x

Čaplovič je slabučký minister a zrejme aj neschopný. A premiér si neschopného ministra naďalej čičíka, hoci Čaplovič míňa tisíce eur na somariny. Ale vraj všetko v súlade so zákonom.

Ďakujem pekne za také zákony. Na Slovensku sa verejne kradne a dotuje sponzorov cez tendre a nákupy, ktoré sú potom vždy v súlade so zákonom. A čo keby sa tak okrem zákona konečne pozeralo aj na morálnu stránku veci, na etiku. Hej, v politike sa také slovo nenosí. No bol to Fico, ktorý tak rád vyhlasoval, že ak minister zlyhá, premiér bude konať do 24 hodín. Tak pán premiér už dosť dlho spí. Lebo jeho drahý pán minister školstva už pochybil vo svojom rezorte minimálne morálne niekoľkokrát.

Prenájom fajnovej audinky za 3000 eur mesačne a odvolaní boli len rádoví úradníci. Nákup 36 fliaš luxusného brandy a teraz priamo Čaplovičom podpísaná zmluva na nákup kvetov za 9900 eur. No koľko že tých kvetov skončilo ako učebná pomôcka na školách? A koľko ich spríjemňuje kanceláriu Čaplovičovi a jeho kumpánom? A čo je najhoršie, na ministerstve školstva majú vždy problém akosi zdokladovať, na čo boli použité kvety, komu slúžili, načo bola audinka, kto sa na nej vyvážal a prečo. Vždy len otázniky. A to je len rok od volieb. Ak sa Čaplovič bude naďalej hrať na veľkoobchodníka, tak ministerstvo školstva bude čoskoro potrebovať ďalšie peniaze zo štátnej kasy. Základ predsa je, aby mali čo na ministerstve školstva popíjať, aby im voňali kvietky a aby sa mali na čom voziť.

A potom v tom rajskom prostredí ministerstva si možno pán minister Čaplovič aj spomenie, že tam vonku štrajkujú aj tí biedni slovenskí učitelia.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Štát chce rozbehnúť elektromobilitu. Dá vám 5000 eur na auto

Úspešnosť dotácie je otázna.

KOMENTÁRE

Prečo sa chce Bednár zhovädiť ako propagandista premiéra

Tomáš je z iného sveta, jemu sa dá rozumieť.


Už ste čítali?