Odkaz pre p. Gašparoviča

Autor: Tomáš Bosák | 15.3.2013 o 18:58 | (upravené 15.3.2013 o 19:13) Karma článku: 29,40 | Prečítané:  1129x

Konečne sa našiel niekto, kto by mal byť vzorom pre Vašu osobu. Aj keď ako pre bývalého komunistu to nebude príjemné prirovnanie.

A nejedná sa o jednotlivca, ale o skupinu ľudí...Kardináli. Táto skupina starých pánov je vzorom pre Vás a Vaše konanie. Pýtate sa prečo? Že je to iba zlý vtip? Nie je. Oni sa zhromaždili z celého sveta, aby vybrali jedného kandidáta, zvolili ho do funkcie a splnili si tak svoju úlohu v priebehu pár dní. Aké jednoduché, že pán prezident?

Vy ste mali ľahšiu úlohu. Nemuseli ste voliť kandidáta na generálneho prokurátora, poslanci Vám len priniesli na podnose jeho meno a jedinou Vašou úlohou ho bolo vymenovať. Teda podstatne ľahšia úloha ako pre kardinálov. Oni to zvládli za dva dni, vy ste tuho rozmýšľali a spackali to nakoniec v priebehu roka a pol.

Ale aby som Vám nekrivdil, predsa sa len viete poponáhľať. Napríklad pri vymenovaní Harabína za predsedu Najvyššieho súdu ste potrebovali iba 24 hodín, čím ste tromfli aj kardinálov. Rovnako sa viete ponáhľať aj po diaľnici, keď si utekáte po vyznamenanie do susednej krajiny a ponáhľať sa viete aj z čudesných poľovačiek, o ktorých toľko mlčíte.

A keď už ste pozvali nového pápeža na Slovensko, tak len pre info pán prezident. Pápežom už nie je Benedikt XVI., ale František. Nech nám zasa neurobíte hanbu vo svete.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Všade sú míny, dávajte pozor, kam šliapete. Oslobodzovanie Mosulu potrvá

Islamský štát nemá veľkú šancu ubrániť svoje najväčšie mesto. Zároveň nemá kam ujsť a civilistov berie ako rukojemníkov.

EKONOMIKA

Rumuni aj Bulhari sú na tom s dôchodkami lepšie ako Slováci

Oveľa lepšie vyhliadky má Česko, Poľsko, Maďarsko, Rumunsko a Bulharsko.

KOMENTÁRE

Dráždenie čínskeho draka

Donald Trump si už stihol pohnevať Peking. Zrejme to nebolo nedorozumenie.


Už ste čítali?