Rozpustime Ústavný súd, máme predsa Harabina!

Autor: Tomáš Bosák | 6.12.2012 o 16:45 | (upravené 6.12.2012 o 17:03) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  114x

Keď niekto trpí pocitom menejcennosti a dostane sa na vedúci post, zvykne sa správať rozpínavo a upriamovať na seba pozornosť. Aj predseda Najvyššieho súdu pán Harabín zrejme trpí pocitom menejcennosti alebo naopak pocitom, že on je právo a zákony sa mu majú prispôsobť. S bezvýhradnou podporov svojich kumpánov v strane Smer sa súdi už pomaly s polovicou Slovenska a najnovšie už káže aj Ústavnému súdu.

Kauza eseročky pána Kucháreka a podnikateľa pána Krampla sa ťahá od roku 1994. Momentálne nie je podstatné o čo v samotnom prípade ide, podstatné je, že Krampl sa pozná s Harabínom. A tam je kameň úrazu. Samozrejme Harabinov hovorca tvrdí, že sa poznajú iba z videnia, no všetci vieme ako to už býva s podobnými známosťami. Veď napokon ani s Bakim Sadikim sa nepozná...

To, že dostal náhodným prideľovaním prípad oboch podnikateľov ten istý sudca je podľa Harabína porušením spravodlivého rozhodovania. A samozrejme všemohúci pán Harabín poskytol Ústavnému súdu aj odborné stanovisko, kde poukázal na to, že víťazom sporu by mal byť pán Krampl, teda ten tzv. známy. Známy iba z videnia.

Je tak do očí bijúce, že Harabín sa zasadzuje za svojho človeka, že ľutujem hovorcu, ktorý má jeho excesy neustále komentovať. Potrebujeme potom Ústavný súd? No chvalabohu, že ešte máme ten Ústavný súd. Lebo keby sme mali len okresné, krajské súdy a tam hore pána veľkomožného na stolci Najvyššieho súdu, pán boh ochraňuj Slovensko. Všetci Harabinovi kamárati, teda pardon kamárati z videnia by vyhrával súdne spory jedna radosť.

A potom si stále kladiem tú istú otázku, prečo JUDr. Fico drží pri sebe neustále Harabína? Kedy už bude súdnictvo u nás zbavené svojho otrokára?

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Urážky, samochvála a bez plánu. Kam dovedie USA trumpizmus

Medzi republikánmi po týchto voľbách už neplatí konsenzus z Reaganovej éry, že strana by mala byť konzervatívna.

DOMOV

Kardiochirurg Fischer nemôže robiť ani len sanitára

K povolaniu sa bude môcť vrátiť najskôr po dvoch rokoch.

KOMENTÁRE

Štartuje nová éra Ameriky, Trump sa stáva prezidentom

Časť sveta sa bude s obavami prizerať, ako napĺňa volebný slogan.


Už ste čítali?